Sleva 30 % na povinné ručení a havarijní pojištění od Pojišťovny VZP, a. s.

Povinné ručení • Havarijní pojištění
• Doplňková pojištění

Sjednejte si povinné ručení a havarijní pojištění za výhodných podmínek.

Druhy pojištění

Povinné ručení jízda

• odtah do servisu až 150 km
  • výměna pneu
  • dobití baterie
  • dotankování atd.

Limit 45 mil. Kč
Limit 70 mil. Kč + úrazové pojištění řidiče
Limit 140 mil. Kč + úrazové pojištění řidiče

Dalším, koho může nové pojištění vozidel oslovit, jsou řidiči, kteří stojí o komplexní pojištění, ale jejich auto už nepatří mezi poslední modelové řady. Povinné ručení musí mít samozřejmě každý vůz, ale nad havarijním pojištěním spousta řidíčů mávne rukou. Dojem, že starší auto už se nevyplatí pojistit, je přitom chyba – komplexní autopojištění od PVZP je nastavené tak výhodně, že se vyplatí i majitelům starších vozů. Rozhodně totiž nezruinuje vaši kapsu, ale bezpečně vás uchrání před situací, kdy byste v případě zaviněné nehody zůstali bez auta i bez peněz.

Havarijní pojištění jízda

• Včetně kompletních asistenčních služeb
  • S povinným ručením odtah až 300 km

Trefa – havarijní pojištění s kompletním rozsahem pro nová i starší vozidla
Klasik – dostupné havarijní pojištění s kompletním rozsahem pro vozidla starší 5 let

Každý zákazník má pochopitelně rád, když služba funguje, jak má. A mnohonásobně to platí ve chvílích, kdy člověk prožije něco stresujícího. Pokud už tedy k nějaké té nehodě dojde, může se řidič spolehnout na komplexní rozsah asistenčních služeb, které kromě odtahu zahrnují například i vyřešení patálií jako jsou výměna pneumatiky, dobití baterie nebo dotankování prázdné nádrže. Asistenční služby PVZP vás zkrátka nikdy nenechají na cestách ve štychu.

Vzhledem k rozsahu uzavřeného havarijního pojištění je nezbytné provést fotodokumentaci nebo vstupní prohlídku pojištěného vozidla, aby Vámi zvolené havarijní pojištění poskytovalo plnou pojistnou ochranu. Podrobné informace naleznete ve smluvní dokumentaci.

Doplňková pojištění

• Pojištění skel vozidla – pro všechna obvodová skla automobilu s limitem až 100 000 Kč
  • Pojištění ošetření psů a koček – pro úhradu veterinární péče po autonehodě do výše 30 000 Kč
  • Pojištění odcizení – kryje odcizení celého vozidla nebo jeho části
  • Pojištění živelní události – kryje nastalé živelní události, ale i střet se zvěří
  • Pojištění zavazadel – i pro převáženou elektroniku s limitem až 40 000 Kč
  • Úrazové pojištění – pouze pro řidiče nebo pro celou posádku
  • Rozšířené asistenční služby – navýšení limitů nad rozsah asistenčních služeb k povinnému nebo havarijnímu pojištění
  • Pojištění náhradního vozidla – při opravě vozidla po nehodě
  • Pojištění GAP – ve spojení s havarijním pojištěním je při totální škodě nebo odcizení vyplacena cena nového vozidla

Ukázka slevy na pojištění

Uvedené ceny platí pro modelový příklad:
Škoda Octavia 1.9 TDI 77kw, ročník 2010, hodnota 145 000 Kč.
Vlastník bez bonusů

Povinné ručení

Cena před slevou 8 176 Kč Cena po slevě 5 046 Kč

Havarijní pojištění

Cena před slevou 25 193 Kč Cena po slevě 15 661 Kč

Výhodné pojištění pro přátele Autoklubu ČR.