SLEVA 30 % NA POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ OD POJIŠŤOVNY VZP, A. S.

Sjednejte si povinné ručení a havarijní pojištění za výhodných podmínek. Nové komplexní pojištění vozidel Jízda myslí zejména na slušné řidiče a sazby svého pojištění má proto nastavené tak, aby nebourající řidič dosáhl na ty nejvýhodnější ceny pojištění. A to i v případě, že by se jednalo o mladého řidiče jen s několikaletou řidičskou praxí.

Druhy pojištění:

Povinné ručení jízda

Limit 45 mil. Kč
Limit 70 mil. Kč + úrazové pojištění řidiče
Limit 140 mil. Kč + úrazové pojištění řidiče
Všechny varianty limitů zahrnují asistenční služby zdarma a odtah do servisu až 150 km, výměnu pneu, dobití baterie, dotankování atd.

Havarijní pojištění jízda

Obsahuje havárie, živel, odcizení, vandalismus
Trefa – havarijní pojištění s kompletním rozsahem pro nová i starší vozidla
Klasik – dostupné havarijní pojištění s kompletním rozsahem pro vozidla starší 5 let
– Včetně kompletních asistenčních služeb
– S povinným ručením odtah až 300 km

Doplňková pojištění

– Pojištění skel vozidla – pro všechna obvodová skla automobilu s limitem až 100 000 Kč
– Pojištění ošetření psů a koček – pro úhradu veterinární péče po autonehodě do výše 30 000 Kč
– Pojištění odcizení – kryje odcizení celého vozidla nebo jeho části
– Pojištění živelní události – kryje nastalé živelní události, ale i střet se zvěří
– Pojištění zavazadel – i pro převáženou elektroniku s limitem až 40 000 Kč
– Úrazové pojištění – pouze pro řidiče nebo pro celou posádku
– Rozšířené asistenční služby – navýšení limitů nad rozsah asistenčních služeb k povinnému nebo havarijnímu pojištění
– Pojištění náhradního vozidla – při opravě vozidla po nehodě
– Pojištění GAP – ve spojení s havarijním pojištěním je při totální škodě nebo odcizení vyplacena cena nového vozidla

Kde slevu využít:

www.online.pvzp.cz

Výhodné pojištění pro přátele Autoklubu ČR.