Asistenční služba Autoklubu České Republiky

Autoklub České republiky ve spolupráci s GLOBAL ASSISTANCE a. s. nabízí komplexní bezplatnou asistenci pro motoristy. Služby pokrývají celé území České republiky, v letním období i cestu do Chorvatska.

Asistence zdarma pro členy Autoklubu ČR zahrnuje služby v případě poruchy, nehody, odcizení vozidla, chyby řidiče, vandalismu, působení živlu, a uvíznutí.

K dispozici  je 24 hodin, 7 dnů v týdnu na telefonním čísle 222 898 100.

Před zavoláním na linku operátora si připravte k ověření vašeho členství v Autoklubu ČR kód členské karty.

Asistence platí pro motocykly a motorová vozidla do 3,5 t.

Službu lze využít jedenkrát ročně.

Rozsah Asistence pro členy Autoklubu ČR

– odtah vozidla do 200 km z místa,

– vyproštění nepojízdného vozidla (bez limitu),

– vyproštění uvízlého vozidla (bez limitu),

– úschovu vozidla (až 4 dny),

– ubytování posádky na jednu noc.

Spojení na Asistenci pro členy Autoklubu ČR

V případě potřeby asistenčních služeb volejte na linku

ozve se vám operátor a pomůže vám.

Připravte si k ověření vašeho členství v Autoklubu České republiky kód členské karty.