Sleva 5% Automobilist

Automobilist s.r.o., která se věnuje tvorbě obrazů a plakátů odkazující na významné historické momenty motoristického sportu

Pro mnohé může být překvapení, že tato celosvětově uznávaná společnost má své sídlo v Praze. Právě v našem hlavním městě tvoří tým umělců, kreativních myslitelů a hlavně automobilových nadšenců jedinečné produkty. Úspěch si zajistili především dokonalou kombinací profesionálních fotografií a špičkové počítačové grafiky umožňující oživit kultovní momenty a znovu je připomenout v dnešní době.

Výhody pro členy?

Pro členy Autoklubu ČR je připravena
sleva 5% na krásné obrazy, nebo plakáty.

Pokud jste členem Autoklubu ČR i členem Automobilist clubu. Vaše slevy se kumulují
a máte slevu 10% na kompletní sortiment.

Jak uplatnit slevu?

Na serveru www.automobilist.com si vyberete produkt, při platbě zadáte Discount coupon, o který si můžete napsat na schimmer@autoklub.cz.

Po ověření Vašeho členství Vám obratem zašleme slevový kód.

Chci mít slevu na parádní plakáty a obrazy!