PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ

 decoding
MENU
 decoding

Členové Autoklubu ČR mají exkluzivní slevu na zapůjčení obytných vozidel od společnosti Dvůr Terešov s. r. o. – www.pujcsidumnakolech.cz. K dispozici je šest typů za příznivých cenových relací. Výše slevy v hlavní sezóně (červen – srpen) je 5%, ostatní část roku (září – květen) pak 10%.

RIMOR EVO 5

Tento vůz je skvělý pro rodiny s více dětmi, pohodlně se zde “ubytuje” až 6 osob, vůz je dále vybaven prostornou garáží pro vaše “nezbytnosti” a je tedy vhodný i na delší cestování po Evropě. Během vaší dovolené si vás bude Rimor “hýčkat” bohatou standardní výbavou, ve které nechybí například klimatizace obytného prostoru, televize, nosič kol a spousta dalších maličkostí. A pokud míříte ještě výš, nakonfigurujte si v rámci příplatkové výbavy třeba kolo, elektrokolo nebo skútr….

RIMOR SEAL 5

Tento vůz je velmi vhodný pro rodiny s více dětmi, pohodlně se zde “ubytuje” až 6 osob, vůz je dále vybaven prostornou garáží pro vaše “nezbytnosti” je tedy vhodný i na delší cestování po Evropě.

HORON 84XT

Díky silnému motoru je jízda pohodlná a úsporná. Vůz je vybaven couvacími senzory, parkovací kamerou, tempomatem a klimatizací – toto vše vám bude zpříjemňovat cestování.

EURA MOBIL Activa One 690 HB

Tento vůz je velmi vhodný a komfortní zejména pro zimní sezonu, celá podlaha vozu je dvojitá a vzduchem vyhřívaná. Vyhřívaná a výborně izolovaná je rovněž alkovna.

Příslušenství

V rámci konfigurace rezervací je možné vybírat ze široké palety “nadstandardní výbavy”. Do obytného vozu si tak můžete objednat například lůžkoviny, kávovar, plynový gril, mikrovlnou troubu či kola, elektrokola nebo motocykl Honda.

 

Způsob využití slevy

 O slevový kód si, prosím, napište na bartkova@autoklub.cz na tento email je potřeba zaslat také číslo své členské karty. Po ověření vašeho členství Vám bude obratem zaslaný kód, který při dokončení objednávky na webových stránkách vložíte do kolonky pro slevový kód.

 

 

Kde slevu využít

Slevu lze využít na stránce www.pujcsidumnakolech.cz

Oslavte s námi 115. výročí a získejte i Vy výhody, které se ihned vyplatí. Navíc získáte pravidelné informace ze světa motorismu, výhodné vstupy na akce, předplatné a mnoho dalšího!

Exkluzivní slevy AUTOKLUBu České republiky