Sleva 7% na produkty P1

Kombinézy, prádlo, rukavice, boty, to vše zde  jako člen Autoklubu výhodně nakoupit. P1 je známá svým výběrem nejlepších a nejjakostnějších materiálů, aby její produkty poskytovaly maximální prodyšnost a komfort, což jsou dva nejdůležitější faktory při řízení. P1 také běhen několika málo let na trhu přinesla mnoho inovací, které se do té doby u závodních kombinéz nepoužívaly. Jedná se zejména o použití strečových materiálů v oblasti rozkroku, rozdělení bočních švů kombinézy elastickým pásem, použití protiskluzového silikonového potisku na boky kombinézy a další.

Výhody pro členy?

Chystáte se vyrazit na závodní trať a jste člen Autoklubu ČR? Tak to se můžete těšit na slevu 7% při nákupu na www.p1racewear.cz.

Jak uplatnit slevu?

Každý člen může navštívit webové stránky www.P1racewear.cz kde při vyplňování doručovacích údajů napíše do okénka „poznámky k objednávce“ své číslo člena Autoklubu ČR. Obchod prověří správnost čísla a poté vystaví platební údaje se slevou.  V případě osobního navštívení pobočky v Liberci, předkládáte fyzicky svou platnou členskou kartu.

V e-shopu www.P1racewear.cz nebo na pobočce v Liberci, ta se nachází na adrese Švermova 128, Liberec 20, PSČ: 460 10

SLEVA 7% NA PRODUKTY P1