Sleva 10% na produkty P1

Kombinézy, prádlo, rukavice, boty, to vše zde můžete jako člen Autoklubu výhodně nakoupit.

P1 je známá svým výběrem nejjakostnějších materiálů, inovační technologií a poskytování maximální prodyšnosti a komfortu závodních kombinéz při řízení.

Jak slevu uplatnit?

Každý člen může navštívit webové stránky www.P1racewear.cz kde při vyplňování doručovacích údajů napíše do okénka „poznámky k objednávce“ své číslo člena Autoklubu ČR. Obchod prověří správnost čísla a poté vystaví platební údaje se slevou.  V případě osobního navštívení pobočky v Liberci, předkládáte fyzicky svou platnou členskou kartu.

Kde slevu uplatnit?

V e-shopu www.P1racewear.cz nebo na pobočce v Liberci, ta se nachází na adrese:

Švermova 128, Liberec 20, PSČ: 460 10

SLEVA 7% NA PRODUKTY P1