SLEVA 33% NA PNEUMATIKY MICHELIN

AUTOKLUB ČESKÉ REPUBLIKY A MICHELIN

EXKLUZIVNĚ PRO VÁS PŘIPRAVILI JEDINEČNOU AKCI, PŘI KTERÉ DOSTANETE SLEVU 33% NA PNEUMATIKY ZNAČKY MICHELIN

Proč jsou pneumatiky důležité?

• zajistí vám bezpečnou jízdu i v náročných podmínkách
  • na mokré silnici mají kvalitní pneumatiky až o 6 metrů kratší brzdnou
  • pneumatiky mají vliv na celkovou ovladatelnost vozidla při řízení
  • ne všechny pneumatiky jsou stejné - vaše bezpečnost závisí na správném výběru.

Ukázka slevy pneumatik

Uvedené ceny jsou modelový příklad nejčastěji prodávaných pneumatik. Zde si stáhněte platný ceník včetně okamžité úspory.

PneuLetní pneu - 195/50 R15 ENERGY SAVER+Letní pneu - 195/50 R15 PILOT SPORT 3
Ceníková cena2 009,92 Kč bez DPH2 061,98 Kč bez DPH
Cena pro členy Autoklubu1 346,65 Kč bez DPH1 381,53 Kč bez DPH
Ušetříte663,27 Kč bez DPH680,45 Kč bez DPH

Benefit lze uplatnit na pobočkách společnosti Euromaster Česká republika s.r.o. , při nákupu pneumatik Michelin člen fyzicky ukáže na pokladně svou platnou členskou kartu Autoklubu České republiky. Pracovník dané pobočky po kontrole karty započítá slevu 33% z katalogové ceny Michelin.

Michelin... víc než jen pneumatiky