Jízda na simulátoru MotoGP s 20% slevou

Naučte se jezdit jako profesionální jezdci a vyzkoušejte každý okruh na světě! To nabízí jedinečný simulátor MotoGP v Praze.

Na Praze 2 byl otevřen simulátor vyvinutý inženýry a jezdci speciálně pro Moto GP.
Tento simulátor můžou využít i ti co aktivně na motocyklu nejezdí a chtějí si užít adrenalinu a zábavy. Vyzkoušejte patentovaný simulátor jízdy pro motocyklisty, na kterém je možné trénovat s opravdovou závodní motorkou. Nejlepší simulátor na trhu za dostupné ceny, kde se bezpečně skloubí zábava a školení. Členové Autoklubu se na simulátoru mohou svézt s 20% slevou!

Při rezervaci jízdy na webu https://www.motogp-simulator.cz/rezervace/ zadejte do poznámky heslo Autoklub a kód Vaší členské karty. Platba probíhá na místě v hotovosti, kde bude po předložení členské karty započtena 20% sleva.

Slevu lze využít na provozovně Boženy Němcové 5, Praha 2. Více informací naleznete na  www.motogp-simulator.cz

CHCI SLEVU 20%