Sleva 20% na vstupné Barum Czech Rally Zlín

Neslavnější automobilový závod v České republice Barum Czech Rally Zlín,  který se koná pd 16 -18. 8. 2019 mohou navštívit členové Autoklubu ČR za zvýhodněnou cenu! Zlín se tradičně stává hlavním městem automobilového sportu. Vstupenka na celý závodní víkend vyjde v letošním roce každého člena Autoklubu ČR od 20% levněji.

Při návštěvě Zlína vyhledejte prodejní místo vstupenek pro Barum Czech Rally Zlín. Na tomto prodejním místě se při nákupu prokážete platnou členskou kartu člena Autoklubu ČR a obsluha Vám na základě této karty započte slevu 20% k Vaší platbě.

Prodejní místa zvýhodněných vstupenek pro Barum Czech Rally Zlín jsou dvě. Celoročně můžete vstupenky zakoupit přímo v Autoklub Barum Zlín v AČR, od čtvrtka 15.8.2019 pak v infocentru závodu.

• Autoklub Barum Zlín v AČR
    Hornomlýnská 3715