Sleva 10% na brýle v Optiscont

Nové brýle pro řidiče o 10% levněji v síti Optiscont

Brýle pro každého řidiče v Optiscont!

V prostředí moderních a špičkově vybavených optik Vám odborníci z řad optiků a optometristů změří zrak a pomohou vám vybrat ty nejvhodnější rámečky i brýlová skla, v návaznosti na Vaše preference i finanční možnosti. Kromě dioptrických brýlí si  můžete vybrat také z ucelené nabídky slunečních brýlí  značek Ray-Ban, Oakley a mnoha dalších.

1) Osobní prodej – Člen Autoklubu ČR získá slevu 10% na základě předložení platné členské karty Autoklubu ČR při nákupu na některé z níže uvedených prodejen.

2) Internetový prodej – Člen Autoklubu ČR získá slevu 10%při zadání slevového kódu na jednom z níže uvedených internetových obchodů Optiscont.

O slevový kód si můžete napsat na schimmer@autoklub.cz, po ověření Vašeho členství Vám zašleme slevový kód.

Internetové obchody:

www.optiscont.cz