Sleva 20% na vstupné ME v autokrosu Přerov

Autokrosové mistrovství Evropy se po roce vrací do Přerova! Ve dnech 24.-25.8.2019 se můžete těšit na evropskou špičku v čele s českými jezdci. Přijďte na autokros do Přerova a užijte si jako člen Autoklubu ČR zvýhodněné vstupné o 20%. Vstupenku na sobotu tak můžete koupit již za 160 Kč!

Při příjezdu na závodiště vyhledejte prodejní místo vstupenek pro ME v autokrosu. Na tomto prodejním místě se při nákupu prokážete platnou členskou kartu člena Autoklubu ČR a obsluha Vám na základě této karty započte slevu 20% k Vaší platbě.

Závodiště Přerovská rokle najdete na adrese Předmostí 141, Přerov, PSČ: 751 24

SLEVA 20% NA VSTUPNÉ ME AUTOKROS PŘEROV