Sleva 5% v MAC model

Jeden z největších prodejcům modelů aut v České republice uvítá všechny členy Autoklubu České republiky 5% slevou ve své prodejně. Produkty společnosti MAC model jsou české, kvalitní a ručně dělané. Každý zákazník si zde přijde na své, ať už chce nakoupit model auta, letadla, nebo nákladního vozu. Ideální dárek k Vánocům pro ty nejmladší členy Autoklubu i pro vášnivé sběratele. Je libo vůz WRC, nebo policejní auto? V MAC model pro členy Autoklubu sleva 5%!

Způsob využití slevy:

Při návštěvě Království autíček v Praze předložíte platnou členskou kartu člena Autoklubu ČR a obsluha Vám na základě této karty započte slevu 5% k Vaší platbě.

Kde slevu využít:

Království autíček