Sleva 3% na zájezdy z nabídky Letuska.cz

Letuška.cz je Váš partner pro dovolenou i služební cestu.

Kdo je členem Autoklubu České republiky, může nakoupit zájezdy u tohoto partnera s výhodnou 3% slevou! Zájezdy však nejsou zdaleka vše, co tento partner pro naše členy nabízí za zvýhodněnou cenu. Začíná to širokým spektrem letenek ve třídě Economy i v prémiové Business Class, u Letušky si po příletu na místo můžete také výhodněji objednat privátní vůz, nebo zajistit krásný hotel. U Letušky prostě nakoupíte vše na jednom místě!

Při rezervaci on-line na www.letuska.cz vepište Váš slevový kód do pole PROMOKÓD, automaticky bude aplikována sleva na servisním poplatku. Slevový kód pro členy Autoklubu České republiky je AKCR_401191. V případě, že chcete rezervovat telefonicky 234 704 992 nebo e-mailem vip@letuska.cz, promokód sdělte / napište obsluze. Samozřejmostí je kompletní nabídka všech letenek včetně nízkonákladových společností dostupných na trhu ČR.

www.letuska.cz

SLEVA 3% NA ZÁJEZDY Z NABÍDKY LETUSKA.CZ