Sleva 20% MAX CARS

Každý motoristický nadšenec ví, že Ferrari je skutečnou legendou mezi sportovními vozy. Rudé koně z italského Maranella nyní můžete prohnat i v České republice!

Pro členy Autoklubu ČR je připravena jedinečná nabídka ve spolupráci se společností MAX CARS, která provozuje zážitkové jízdy s vozy Ferrari. Každý člen má nyní nárok na svezení v tomto voze s 20% slevou.

Ideální vánoční dárek pro nejen pro fanoušky italských vozů!

Způsob využití slevy:

Vytvořte objednávku na webu maxcars.cz a do poznámky napište své platné číslo člena Autoklubu ČR. Obsluha vám po ověření členského čísla započte slevu 20% k vaší platbě.

Kde slevu využít:

Polygon MAX CARS