Asistenční služby Dekra

Společnost DEKRA je špičkovou mezinárodní organizací poskytující expertní služby v oblasti bezpečnosti. Vlastními vědomostmi a prací přispíváme důležitou měrou k prevenci nehod a ochraně životů v globálním měřítku.

Pro objednání asistenční služby volejte na tel.: číslo 841 111 142. Každý člen se pro získání služeb musí prokázat platným členským průkazem Autoklubu ČR. Služba je na základě smlouvy poskytována společností ADA 1214 DEKRA s.r.o.

Pro všechny aktivní členy Autoklubu ČR je u společnosti DEKRA CZ a.s. připraven zdarma rozsah služeb, který je popsán ZDE. Další služby, na které se vztahují členské slevy naleznete ZDE.

Zvýhodněné poskytování asistenčních služeb členům Autoklubu ČR.