Sleva 25 % na Zlatou Přilbu Pardubice 2019

By In Novinky On 4.4.2019

Za 300 Kč na Zlatou Přilbu Pardubice 2019

Vstup se slevou 25% na Zlatou Přílbu Pardubice 2019

Nejslavnější plochodrážní závod v České republice přivítá v letošním roce členy Autoklubu ČR se slevou na vstupném! Každý člen může výhodně zakoupit vstupenky na tribunu L (východní tribuna) za zvýhodněnou cenu se slevou 25%, tedy za jedinečných 300 Kč. Tribuna L se nachází přímo u cílové rovinky, to znamená, že každého člena Autoklubu čekají jedinečné zážitky! Kdo bude v cíli první tentokrát? To mohu vidět členové Autoklubu letos 7.řijna na stadionu ve Svítkově.

1) Osobní prodej – Člen Autoklubu ČR si zakoupí vstupenku osobně na plochodrážním stadionu v Pardubicích. Sleva získá na základě předložení platné členské karty Autoklubu ČR.

2)  Internetový prodej – Člen Autoklubu ČR si objedná vstupenku na internetové adrese vstupenky@zlataprilba.cz, v objednávce musí být uvedeno jméno, adresa a číslo členské karty Autoklubu ČR. Pořadatel vystaví prodejní doklad a po uhrazení členem budou vstupenky odeslány na příslušnou poštovní adresu.

3)  Prodej na dobírku –  Člen Autoklubu ČR si objedná vstupenku na internetové adrese vstupenky@zlataprilba.cz, v objednávce musí být uvedeno jméno, adresa a číslo členské karty Autoklubu ČR. Vstupenky budou odeslány na uvedenou adresu. V tomto případě připočítáme poštovné za dobírku.

Vstupenky lze objednat na vstupenky@zlataprilba.cz nebo zakoupit osobně na plochodrážním stadionu.

Zlatá přilba Pardubice
ul. Motoristů 300