Gaming room na hodinu zdarma

Trénuj jako hvězdy světového motorsportu! Každý člen Autoklubu České republiky má možnost využít Gaming room v klubovém domě v Praze a to na hodinu zcela zdarma. Možnost vyzkoušet tréninkový simulátor s platformou Playstation 4 (Grand Turismo Sport, WRC 9, F1 2021, MotoGP 21, MXGP 2020) nebo profesionální okruhový simulátor na platformě PC (Assetto Corsa)

Pro uplatnění benefitu je nutné zaslat číslo své členské karty a termín rezervace Gaming room na emailovou adresu bures@autoklub-servisni.cz  Po domluvě termínu je Gaming room na hodinu jen vaše! Tak přijďte si užít zábavu do klubového domu! Benefit lze využít 1x ročně.

Autoklub České republiky

Opletalova 1337/29