Svezení na profesionálním simulátoru zdarma

Trénuj jako hvězdy světového motorsportu! Každý člen Autoklubu České republiky má možnost hodinové jízdy na simulátoru Trak Racer RS6 MK2 přímo v klubovém domě v Praze a to zcela zdarma. Navíc se můžete ve hře Cars Project 2 na konkrétní trati poměřit s časem Filipa Mareše a dalších jezdců. Kdo je všechny porazí, získá speciální dárek!

Pro uplatnění benefitu je nutné se objednat na mailové adrese schimmer@autoklub.cz. Po domluvě termínu je simulátor na hodinu jen váš! Tak přijďte porazit české reprezentanty! Benefit lze využít 1x ročně.

Autoklub České republiky

Opletalova 1337/29