Sleva 25% na profesionální závodní simulátor

Simulátor MyRace je plně pohyblivý. Do ruky dostanete profesionální závodní volant jako mistři Formule 1. Závodní sedadlo Sparco je osazeno pětibodovým závodním pásem a budete se cítit jako vítěz ještě před projetím cílové pásky. Před vámi spustíme trojité panoramatické displeje a vaše nohy sešlápnou pedály z pravé oceli, tvrdé a rychlé. Je jen na vás, jaký závod
si vyberete. Tým MyRace.cz vám s výběrem poradí. Součástí zážitku je odborná instruktáž od pravých závodníků. Naučíme vás jezdit rychle, precizně a bezpečně. Vyzkoušíte jeden z nejlepších závodních simulátorů na světě. Na našem simulátoru trénují opravdoví mistři motorismu, nadějní šampióni i ti, kteří mají zájem o zlepšení svých řidičských schopností. Na výběr vám dáme ze všech závodních aut a nabízíme také víc než 100 světových okruhů. Závodit můžete i proti svým přátelům v přímém přenosu. Nebo jen sledovat závod z pohodlného lounge s občerstvením.Formule, rally i supersporty na jednom z nejpropracovanějších závodních simulátorů na světě. Pozvěte své přátele, rodinu nebo kolegy a zažijte něco nového přímo v centru Prahy. Nebo poznejte některou ze stovek světoznámých tratí. Trénujte a zdokonalujte své schopnosti. Náš závodní instruktor vás bude provázet po celou dobu jízdy. Všichni členové Autoklubu ČR mají nyní 25% slevu na jízdu!

Při návštěvě MyRace.cz si vyberete jízdu a prokážete se platnou členskou kartou člena Autoklubu ČR. Obsluha Vám na základě této karty započte slevu 25% k Vaší platbě.

Slevu na jízdu lze uplatit přímo závodním simulátorovém centru MyRace.cz, které najdete na adrese Vítězná 420/18, Praha 1 – Malá Strana.

TENTO SIMULÁTOR MUSÍM ZKUSIT!