Předplatné magazínu Rally za 599,-Kč

By In Novinky On 11.3.2019

Magazín Rally si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží. Pravidlem je uveřejňování oficiálních map soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Díky tomu se snaží i pracovat na bezpečnostní osvětě diváků. Zkušený redakční tým dokáže skloubit kvalitní zpravodajství s exkluzivními reportážemi ze zákulisí českých i světových týmů. V magazínu můžete najít také oblíbené portréty žen a dívek, které svůj život spojily se soutěžáckým sportem. Redakce se snaží, aby si čtenář v každém čísle přišel na své a dozvěděl se vždy něco navíc. To v dnešní elektronické době vnímá i řada stávajících čtenářů a neustále magazínu Rally zachovává svou přízeň.

Více informací najdete zdehttp://www.alitron.cz/rally-magazin/.

Způsob využití slevy: Předplatné si můžete objednat na e-mailu redakce-rally@seznam.cz, pro uplatnění slevy do e-mailu napište číslo své členské karty Autoklubu České republiky.

Sleva platí pro nové předplatitele z řad členů a příznivců Autoklubu ČR