Předplatné za speciální cenu

Magazín Rally je trhu již 21 let! Dlouhá doba spojená s vydáváním specializovaného magazínu Rally. Snahou redaktorů je zachovat tradici kvalitního, unikátního a informacemi zajímavého periodika. Kromě rally se dočtete také o autokrosu, rallykrosu a kartingu! Nechybí samozřejmě seriál WRC, kde se pohybují technicky úchvatné speciály WRC značek Hyundai, Toyota a Ford. Tradiční prostor dostává i seriál WRC2, ve kterém působí speciály kategorii R5. Česká republika je zemí rally zaslíbenou. I díky atraktivitě této disciplíny zůstává nejnavštěvovanější a nejpopulárnější domácí motoristickou disciplínou. Z tohoto faktu těží i redakce magazínu Rally. Všichni členové Autoklubu nyní mohou do 30.3. zakoupit předplatné na magazín Rally za zvýhodněnou cenu 620 Kč!

Při objednání předplatného napište do mailové objednávky žádost o slevu na předplatné a číslo své platné členské karty Autoklubu ČR. Získate tak předplatné za 620 Kč.

redakce-rally@seznam.cz

TO SI NENECHÁM UJÍT!