Předplatné za speciální cenu

 data-srcset
MENU
 data-srcset

Magazín Rally je trhu již 21 let! Dlouhá doba spojená s vydáváním specializovaného magazínu Rally. Snahou redaktorů je zachovat tradici kvalitního, unikátního a informacemi zajímavého periodika. Kromě rally se dočtete také o autokrosu, rallykrosu a kartingu! Nechybí samozřejmě seriál WRC, kde se pohybují technicky úchvatné speciály WRC značek Hyundai, Toyota a Ford. Tradiční prostor dostává i seriál WRC2, ve kterém působí speciály kategorii R5. Česká republika je zemí rally zaslíbenou. I díky atraktivitě této disciplíny zůstává nejnavštěvovanější a nejpopulárnější domácí motoristickou disciplínou. Z tohoto faktu těží i redakce magazínu Rally. Všichni členové Autoklubu nyní mohou do 30.3. zakoupit předplatné na magazín Rally za zvýhodněnou cenu 620 Kč!

Způsob využití slevy

Při objednání předplatného napište do mailové objednávky žádost o slevu na předplatné a číslo své platné členské karty Autoklubu ČR. Získate tak předplatné za 620 Kč.

Kde slevu využít

redakce-rally@seznam.cz

TO SI NENECHÁM UJÍT!

Oslavte s námi 115. výročí a získejte i Vy výhody, které se ihned vyplatí. Navíc získáte pravidelné informace ze světa motorismu, výhodné vstupy na akce, předplatné a mnoho dalšího!

Exkluzivní slevy AUTOKLUBu České republiky