Sleva 40% na Kniha.cz

Vybrané tituly od Kniha.cz nyní pro členy Autoklubu ČR se 40% slevou!

Kniha.cz nabízí skvělé tituly nejen z oblasti motorismu. Divize Knihy vydavatelství Mladá fronta je v současné době nejstarším kontinuálně fungujícím vydavatelem knih v České republice. Na knižním trhu působí od roku 1945. U odborníků patří mezi respektované značky a mezi čtenáři je vydavatelství oblíbené díky vhodné volbě zajímavých titulů. Mají dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce. Členové Autoklubu nyní mohou nakoupit na Kniha.cz s jedinečnou slevou 40%!

Vyhledejte knihu, kterou chcete zakoupit. Slevu 40% lze uplatnit na všechny knihy označené nálepkou „kniha mf“. Vybranou knihu přidejte do nákupního košíku a zadejte slevový kód, ten je AUTOKLUB40. Po zadání tohoto slevového kódu vám eshop odečte z ceny zboží 40%.

Slevu na jízdu lze uplatnit na webu www.kniha.cz/mf.

CHCI KOUPIT KNIHU SE SLEVOU 40%!