Sleva 10% na E-káry

Největší hala s elektro-motokárami v České republice. Originální zábavu naleznete v Avion Shopping Parku Ostrava!

Největší hala s elektro-motokárami v České republice, která jezdí každý den a za každého počasí. Originální zábava v Ostravě! Dráhu naleznete v Avion Shopping Parku Ostrava. Jízda v elektro-motokáře na okruhu trvá přibližně 10 minut. Elektrické motokáry Sodi mají 4 stupně výkonu. Tyto výkony může přepínat pouze traťový komisař, který dohlíží na průběh jízdy. Motor motokár Sodi RTX má výkon 11 koní a maximální otáčky až 11.000 / min. Jednotlivé výkonové úrovně 1 až 3 jsou sníženy elektronickým mapováním motoru, kromě úrovně 4, která je neomezená a funguje na plný výkon. Více na e-kary.cz. Členové Autoklubu České republiky se nyní mohou svézt na moderních strojích s 10% slevou!

Při návštěvě motokárové dráhy E-káry si vyberete jízdu a prokážete se platnou členskou kartou člena Autoklubu ČR. Obsluha Vám na základě této karty započte slevu 10% k Vaší platbě.

Slevu na jízdu lze uplatit přímo Avion Shopping Park, který najdete na adrese Rudná 3120/126, Ostrava – Zábřeh.

NA E-KÁRÁCH SE CHCI SVÉZT!