Slevu na benzín najdete i v mobilu!

v Novinky 16.6.2015

Čerpací stanice, zapojené do sítě DFC, které poskytují slevu až 1 Kč na litr benzínu či nafty díky kartě AUTOKLUBu ČR nyní najdete také v mobilu. Stačí si stáhnout aplikaci Pumpdroid, největší komunitní aplikaci pro sdílení cen pohonných hmot v ČR.

Díky Vaší kartě AUTOKLUBu ČR, máte možnost ušetřit na každém tankování pohonných hmot. Držitel karty získá slevu ve výši 0,3 – 1 Kč na litr pohonných hmot po jejím předložení společně s platbou v hotovosti, na více než 200 participujících čerpacích stanicích napříč celou Českou republikou.

Všechny tyto čerpací stanice nyní najdete i ve svém mobilu díky aplikaci Pumpdroid pro telefony se systémem Android. Aplikaci stáhnete v Obchodě Play. Pro vyfiltrování a zobrazení čerpacích stanic zapojených v síti DFC, zvolte v aplikaci nastavení – „Pouze DFC“. V aplikaci uvidíte aktuální ceny pohonných hmot na jednotlivých zapojených čerpacích stanicích. Tyto ceny nezahrnují slevu, kterou čerpací stanice poskytuje při předložení karty AUTOKLUBu ČR.

Pokud svou kartu AUTOKLUBu ČR ještě nemáte, obraťte se na clenstvi@autoklub.cz.

Komentare jsou uzavreny.