Pozvánka na slavnost Legendy 2016

v Novinky 19.5.2016

Hlavním tématem 3. ročníku motoristické slavnosti Legendy jsou Kabriolety. Hlavní výstavní louka tak bude patřit otevřeným vozům a to od luxusního amerického kabrioletu až po malý sportovní roadster.

V české premiéře se navíc představí Range Rover Evoque Convertible, unikátní kombinace SUV se slušnou průchodností terénem a kabrioletu. Z nových automobilů pak můžete vidět ještě Mercedes-Benz S kabriolet. Samozřejmostí však bude celá řada historických strojů či youngtimerů, třetí ročník LEGEND nabídne jednoduše to nejlepší ze světa uvolněné jízdy s větrem ve vlasech.
Pro členy AUTOKLUBu ČR je připravena akce na vstupenky 1 + 1 vstupenka zdarma na základní jednodenní vstupné.

Zvýhodněné vstupné pro členy Autoklubu ČR bude možné zakoupit v den konání akce ve stánku AKREDITACE, který bude umístěn u vchodu do areálu z ulice Ústavní. Slevu získáte po předložení Vaší členské karty AUTOKLUBu ČR.

Více informací o slavnosti naleznete na www.legendy.cz nebo v mobilní aplikaci LEGENDY, která je dostupná pro iOS i Android.

Komentare jsou uzavreny.