Oblékněte se klubově s AUTOKLUBem ČR

v Novinky 27.5.2015

AUTOKLUB ČR sdružuje zájemce o motosport a právě pro ně a pro fanoušky motoristického sportu připravil AUTOKLUB ČR jedinečnou kolekci klubového oblečení a upomínkových předmětů, se kterými mezi fanoušky v hledištích jednoduše vyniknete.

triko_ss_grey_helmyTrička a mikiny tématicky laděné s motosportem jak pro muže a ženy, tak v pro vaše ratolesti, nabízí AUTOKLUB ČR ve svém fanshopu.

Ve fanshopu již nyní objednejte originální kousky oblečení pro celou rodinu.

Jste členem AUTOKLUBu ČR? Využijte slevu ve výši 20 % na veškeré zboží. Při nákupu stačí zadat jméno, příjmení a licenční číslo vaší členské karty AUTOKLUBu ČR a nakoupit. Veškeré podmínky najdete na stránkách členství AUTOKLUBu ČR.

Neváhejte a již nyní se převlékněte do originální AUTOKLUBové kolekce 2015 z fanshopu AUTOKLUBu ČR.

V případě, že ještě nejste členem AUTOKLUBu ČR, máte možnost stát se individuálním členem, a to po vyplnění přihlašovacího formuláře.

Komentare jsou uzavreny.