ČLENSKÁ KARTA

Členská karta ALIVE AČR slouží jako doklad prokazující status člena AUTOKLUBu České republiky.

Členská karta ALIVE AČR je vydávána s platností vždy na jeden rok a platnost je vázána na aktivní členství v AUTOKLUBu České republiky.

Na členské kartě je kromě platnosti vizuálně uvedeno také unikátní Číslo karty ALIVE AČR, které umožňuje kartu uplatnit on-line u vybraných obchodníků.

Členská karta ALIVE AČR také poskytne výhody existující benefitní sítě Alive. Ta obsahuje výhody u více než 1600 obchodních míst ať již klasických nebo on-line obchodů po celé České republice včetně slev v oblastech nákupu sportovních potřeb, ubytování, gastronomie, vstupů na kulturní akce včetně letních festivalů, slevy na permanentky ve vybraných ski areálech a mnoho dalších.

Unikátním benefitem jsou pro držitele karet ALIVE AČR slevy na pohonné hmoty v síti, více než dvou set čerpacích stanic, po celé ČR. Po natankování pohonných hmot, předkládáte Vaši platnou kartu ALIVE AČR – stranou s magnetickým proužkem k obsluze. Tato sleva platí pouze při platbě v hotovosti.

Obecná pravidla použití průkazů ALIVE naleznete na Obecná pravidla použití průkazů ALIVE.

AČR ALIVE AČR ALIVE

Pokud máte nějaké otázky, podívejte se na stránku FAQ (Často kladené dotazy).